Pernenat 10 Korrik, 2019 588

Pershendetje nena.

Me sugjeroni ndonje emer djali ju lutem. Pasi jam shtatzane ne muajin e 6 dhe e kam sh te veshtire te vendos x emrin e djalit tim.


  1. Malvina Strazimiri

    Ayan(Ajan) qe do te thot dhurate e zotit…p.s ky eshte emri djalit tim.Shtatezani te mbare.

  2. avatar Anonim-4506

    Aron,Noar,Dean,Dejvi

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X