Pernenat 10 Korrik, 2020 228

pershendetje nena te dashura

pershendetje nena te dashura! Ndoshta jam pak jashte teme por kam nevoje per ndonje keshille nga ju dhe pse e di sh mire qe e kam une fajin dhe kam kaq vite qe mallkoj veten por skam ca bej tani. Jam nje nene me 2 femije dhe problemi qendron se kam 6 vjet qe jetoj me prinderit dhe 3 vellezerit e burrit ne nje shtepi ne periferi. Qe ne momentin qe kam qene e lidhur me te i kam thene se nuk kam asgje me prinderit e tu por dua te jetojme ne qytet atje ku dhe ne t dy kemi punen, dhe nuk mund t jetojme 10 veta ne nje shtepi , gjithsesi per hir t respektit dashurise pranova t jetoja disa kohe, por ai ka 6 vjet qe e shtyn, per kete shkak kemi pasur vetem konflikte dhe familja e burrit eshte n dijeni dhe sh njerezve qe kane ardhur u ka bere pershtypje qe m mbajne ketu por ata jane sh egoist dhe nuk u intereson, pse m vjen mire thote vjerri t kem djalin ketu, dhe me kete t fundit kam folur shiko se burri im dhe djali juaj eeshte keq, por kujt j thua.. Si perfundim pas nje konflikti qe ndodhi morem shtepi me qira ne qytet por ndodhi pandemia dhe tani akoma skemi vajtur, kam folur me burrin por ai thote ska si te lere vellezerit 😣 dhe prindrit nderkohe ne 5 km larg. Nuk e di por une ndenja kaq kohe per te se e dija qe e ka t veshtire por dhe une e kam sh t veshtire dhe fakti qe mendon vetem per vete dhe familjen e tij dhe nuk mendon per femijet e tij pasi ketu nuk ka kushte me eshte neveritur. Nuk e di por me eshte bere nje lemsh, jam mbushur me mllef dhe kam vendosur te iki me femijet, por se di cfare menyre te zgjedh sepse me burrin kam 4 jave qe sflas se nuk e shoh dot,(dhe ai patjetet se une po i bej gjemen ketij) se di si ti them ketij dhe familjareve t tij, sepse dhe me keta te fundit skam pas asnje konflikt dhr pse keta jane persona shume stresues, ku vetem bertasin tere diten, u lodha me kete shembull qe po marrin frmijet e mi, a keni ndonje ide si te largohem se po plas nga shpirti


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X