loading
Pernenat July 26, 2019 344

Pershendetje nena si mund ta kaloj stresin dhe ankthin

Jam e stresuar dhe ne ankth qofte edhe pa patur arsye. Kam frike se dhe harresa vjen nga ankthi dhe stresi. Ju lutem me jepni nje keshille.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X