Pernenat 31 Dhjetor, 2020 60

Pershendetje nena

vajza ime u pre diku te faqja
Dhe dua te me sugjeroni ndo nje krem qe te mos mbetet shenje shum faleminderit per ato qe kompentojn

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Varet me cfare eshte prere dhe sa? Me nisni nje foto

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X