Pernenat 31 Gusht, 2020 166

Pershendetje nena!

Pershendetje nena!
Anonim ju lutem.

Jam e martuar me shtetas te huaj dhe jetoj jashte. Femijet sa linden moren nenshtetsine nga ana e babait dhe u paisen me pashaporta. Problemi esht se une nuk i kam rregjistruar ne shqiperi. Femijet jane njeri 4 vjec dhe tj 1 vjec dhe afati tre mujor ka kaluar. Vendoset ndonje gjobe tani dhe si funksionon procesi i rregjistrimit per rastin tim? Eshte e nevojshme ti rregjistroj apo jo ? Kush ka kaluar situate te tille apo ka informacion ju lutem ta ndani me mua!
Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X