Pernenat 14 Maj, 2020 176

Pershendetje nena

Pershendetje Nena shpresoj te jeni mire ju femijet tuaj e cka keni per zemer !

Jam nje nene e re ne moshe kam 3 femije te vegjel e vogla 5 miajsh dhe mora vesh qe jam perseri shtatzan 3 nuajshe..
Sinqerisht doja ta abortoja se kam mbi nje vit qe humbem punen e gjithcka me kredi e list ne dyqanet e lagjes..
Por se bera dot un nuk jam kafshe e dua femijen tim.
Pash nke sts te nje zonje qe dhuronte pampers e rroba dhevi them nje “Zoti ta ktheft ne shendet”

Nese dikush ma di hallin nese dikush mundet te me ndihmoj skam asgje as nje karroce ti mbaj rroba do I sajoj disi me ndihmoni me cka ju e dini te nevojshme per nje femij ju lutem🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X