Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

ngerce

Pershendetje kam ngerce te vazhdueshme ne doren e djathte u bene rreth dy jav i kisha vetem naten qe nuk mund te levizja gishtat lirshem tashme i kam dhe diten


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X