Pernenat 25 Qershor, 2019 454

Pershendetje, kam kryer marredhenie te pambrojtur…

Pershendetje, ciklin e fundit e kam patur me 13 qershor, dhe me daten 17, 18, 19 kam patur marredhenie dhe nuk jemi mbrojtur, dmth kam tentuar te ngelem shtatezene.
Kam dy dite qe kam dhimje te barkut, perfundi barkut si lloj shtrengimi.
A eshte heret per te bere nje test apo duhet te pres akoma?


  1. avatar Anonim-5235

    Mendoj qe duhet t presesh ,

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X