Pernenat 16 Gusht, 2021 0

Pershendetje. Ju lutem postojeni se kam nevoj tme gjendet dikush pran

Kam nevoje per keshilla. Ndonjehere askush nuk te gjendet prane aq sa nje i panjohur. Jam e martuar prej 4 viteah dhe kam nje djal 3 muajsh. Gjate ksaj kohe me burrin kam jetuar mire qete dhe ndiheaha e lumtur sepse se kisha njohur taman mesa duket. I zbulova sms ne tel me nje tj. I shprehte dashurin sikur ishte vetem ajo per ate dhe askush tj. Mua sme donte i thonte. Lexova qe dhe ajo ishye e martuat dhe me fmi te dy e dinin gjendjen e nj tj por se kishin penges😏. Ky me betohet qe se do ne te vertete se ska mendu gjat justifikimet e ktyre rasteve beaoj. Une nuk di cte bej. Ma neverit se duroj dot. Se di sa kan bashk po me siguri edhe kur une isha akoma shtatzan. Sikur tkiaha guxim do ndahesha po spo marr dot guxim prej djalit. Po e vuaj shume se prisja. E doja e respektoja. Paska qen genjeshter gjith jeta me ate. Si te sillem si te veproj te ndahem apo jo. Po djali im😭😭. Pp sikur te jete i dashuruar me ate dhe kthehen prap. Mire dhimbja ime po kam hallin e djalit. Me jepni disa keshilla ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X