Pernenat 22 Mars, 2020 266

Pershendetje Dr.Bjanka Salliu

Kam djalin 5 muaj. Edhe mbrem vura re se i doli dhembi. Por me shqeteson fakti se ka dy dite qe ne vrimen e anusit i eshte krijuar nje pucer e forte edhe i ka mbledhur . Te lutem cfare me sugjeron ti bej? Deri tani e kam shpelare me kamomil dhe e kam lyer me sudocrem. Nuk mund te ngarkoj foto sepse e kalon limitin e ngarkeses . 😔


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X