Pernenat 11 Janar, 2020 2339

Pershendetje doktoreshe

Pershendetje doktoreshe..kam djalin 5 muajsh rreth qafes eshte bere kuq dhe mbas vesheve..ndoshta naten eshte djersitur dhe i eshte acaruar lekura..cfare mund ti perdor? Eshte shum i acaruar 😔


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X