Pernenat 21 Nëntor, 2019 361

Pershendetje

Nena pershendetje uroj ti keni mire te vegjlit tuaj.
Une kam shkruar gjithmone por sot kam nevoje per dicka tjeter jashte teme.
Kam perfunduar universitetin ne Shqiperi dhe dua ta njoh diplomen ne Universiteti di Genova per economi marketing. Sa provime mund te jepen me perafersi nese ndonjera prej jush ka nje informacion.Ju lutem kush te kete mundesi te me shkruaj nje pergjigje sepse me vjen keq tw hedh poshte gjithe sakroficen e prinderve te mi dhe te mos e njoh kete diplome.Faleminderit paraprakisht.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X