loading
Pernenat September 8, 2019 271

Pershendetje

Pershendetje nena . jam nje nen e 2 djemeve 5 vjec dhe 7 mujsh . nga pamundesia per te bler veshje kerkoj ndihme kush nga ju me ndihmon qoft veshje per femijet dhe per vete masa ime xl. Mos me ofendoni nga e keqa kam arrit deri ketu te kerkoj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X