Pernenat 5 Shtator, 2019 585

Pershendetje

Pershendetje nena te dashura jam shum e stresuar dhe shum e merzitur arsya eshte sepse un para ca mujve u ndava me burr per shkak te dhunes se ti mirpo edhe sa kam qen shtatzan gjithmon me thoshte se femia nuk eshte i imi me akuzonte per gjithqka thjesht nuk kishte besim dhe me maltretonte gjithmon kurse tani thot qe un e dua femin nuk dua ta mbash ti por dua qe femijen ta marr un dhe nuk do ta lejj ta shohesh nuk di qfar te bej jam shum e merzitur dhe e shqetsuar nena qfar te bej ju lutem me ndihmoni me duhet ndihma juaj 😢😭😭


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X