Pernenat 11 Gusht, 2019 608

Pershendetje

Pershendetje,jam mami e nje vajze 3 vjece , nuk kam ku e le vajzen keto kohe dhe me duhet te largohem nga puna. Kam 5 vite e siguruar, ne banke me jane derdhur cdo muaj 45000 leke te reja, doja te dija nese ndonjera nga ju ka informacion a mund te perfitoj asistence nese aplikoj? Faleminderit nese me ndihmoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X