Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Pershendetje

Pershendetje mama…. i kam aplikuar sot vajzes kremin anesderm pas vaksines … dhe doktoresha i ka vendos qesen siper, dhe me tha qe tja hiqja me darke kur ta laja …. po lex diku qe kremi aplikohe t cdo 2 ore … mos valle eshte shume kohe qe ja le qesen dhe kremin sepse i thone 10 ore … dhe kam hall mos i krijon ndonje skuqje ose ndoshta nuk ja ben efektin si duhet … si keni vepruar ju lutem ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Pas 2 -3 oresh duhet ta heqesh qesen Mund te vazhdosh t’ia lyesh me crem ose ti besh kompresa me patate ose limon me sheqer

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X