Pernenat 7 Janar, 2022 0

Pershendetje

Shpresoj se jeni mire nenaa …
Deshta me ju pyet nese ndonjera e din per femije 9vjeq dhe 11 vjeq dhe 14 qe kane than ne janar ja bisin mi marre shtesat e ketyre deri ne moshen 16 vjet qe jane a ja ka nis ndokush mi marre kur duhet mu ba aplikimi ?? Mesa e di une prej janarit kane thane !! 😘😘ju pershendes kalo i sa me mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X