Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Pershendetje

Pershendetje femia im eshte 6 javesh duke pire shpeshi mbet ne fyt ,vill pas gjdo vakti pastaj kemi dhe lemzen femia ushqehet vetem me qumsht gjiri.Faliminderit paraprakisht


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nxjerr tepricen, lemza ndodh per shka se pine me vrull edhe thith ajer

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X