Pernenat 1 Qershor, 2021 0

Pershendetje!

Kam dorezuar ne date 20 maj raportin e aftesise se perkohshme se kam pasur probleme ne shtatzani, dhe gjithashtu dhe lejen e paralindjes..kush ka ndonje informacion se kur dalin leket,kte muaj apo ne fund te muajit qershor? Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X