Pernenat 19 Nëntor, 2020 65

Pershendetje!

Nena si jeni?
Vajza sme bene rehat fare ne mesnat,ka me shume se 1 muaj,dhe spo i gjej dot shkakun e sikletit qe mund te kete😭
E coj tek Doktoresha me thot qe gjithcka ne rregull.
E kam cuar tek Hoxha qe e ka kenduar + ven e nuska(per ato nena qe sme kuptojn ,nje Hoxh qe kendon kurane qe ndoshta mos ka rene ne msysh i vendosin edhe nje nuske qe te mos mirret ne mesysh)
prape e njejta rezultat sben rehat,ngrihet ne mesnat duke qar me britma qe duan sekonda por edhe 2 minuta qe te bjeri ndermend.Nuk kam gjum as vet se e ruaj qe do zgjohet nga momenti ne moment dhe ta marr ne krah me vrap.
kush ka patur raste te tille ju lutem me thoni cfare te bej si te veproj,sepse po me futet nje stres më vete qe spo di cfare ma shqeteson vajzen
16 muajshe e kam vajzen
ju flm🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X