Pernenat 21 Shtator, 2020 118

Pershendetje

Jam ne javen e 39 te shtatzanis por me rri barku shum i fort dhe sa her leviz bebi ndjej dhimbje te lehta. A esht normale gjith kjo. Flm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X