Pernenat 11 Gusht, 2020 218

Pershendetje!

Prsh nena uroj te jeni mir Do ju tregoj pak nga jeta ime uroj te me ktheni pergjigjet e duhura Une pata nje shtazani Binjakesh nje te njejten placent i pata dy vajza mirepo shtazanin e pata shum te rrezikur mjeket me thonin rri vetem shtrir dhe me falni un jetoj ne Itali dhe ktu beja shum kontrolle shum eko dhe isha ne javen e 28 .e 3 dit dhe me plasen ujrat dhe u tremba shum se se nuk e dija cfar po ndodhte ika ne spital urgjent dhe me shtruan dhe deri sa linda 😭😭😭dhe i linda prematuro shum te vogla😭😭ne bebe vinte nje kile mir gjith kjo bela qe me ra por nje bebe doli me problem se ishte bllukur frymarrja gjat lindjes se mua moj nena me doli kordoni dhe i kishte blloku frymen njeres bebe😭😭😭dhe mbas Kater ditesh me deri jet njera binjake😭😭😭😭😭😭😭 pastaj njeren kam tani dhe tani e kam 4 messi beben dhe doja tju pusja kush nga ju ka lindur prematuro dhe aja keni fillu ushqimen bebes 4 mujshe njelloj si femijet e tjer ju prsh nena🥰

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X