Pernenat 26 Qershor, 2020 263

Pershendetje

Pershendetje! Do desha te dija nese ndonjera nga nenat ka perdorur postinor 2 (tableten e emergjences) dhe pas 2-3 ditesh tu kene erdhur menstruacionet? Menstruacionet I kam pas ne dt 16-20 dhe tableten e emergjences e kam marre ne dt 21, menstruacionet me kane erdhur serish ne dt 24 te te njejtit muaj. A eshte normale apo duhet te kontaktoj menjehere mjekun?
Ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X