Pernenat 26 Maj, 2020 279

pershendetje

pershendetje. jam ne muajin e 5 te shtatzanise dhe per arsye shendetsore me duhej te le punen, ne pune figuroj me siguracion prej disa vitesh. kush nga ju ka qene ne kete pozite si une dhe me thote ka perfituar page para lindjes gjate ketyre muajve pushim deri ne muajin e lindjes?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X