Pernenat 11 Janar, 2020 380

Pershendetje

Jam 26 vjeqare qe 2 vjet po tentoj per shtatzani por spo kam sukses. Kam pas prolaktinen e rritne por jam me terapi tash jam ne rregull plus kam tiroidet edhe per ket jam me terapi por mjekja me ka then se tuben e djatht e kam me kalushmeri por e drredhune e tuben e majt me kalushmeri te veshtir dhe te drredhune . A osht ky problemi pse spo mbes shtatzan?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X