Pernenat 8 Janar, 2020 144

Pershendetje

Pershendetje. Kam vajzen 18 mujashe dhe ende nuk ka fillu me ec. E kam pas te mjeku gjitheqka ka then eshte ne rregull do ec, mirepo un si nene jam e shqetesuar. Rrin ne kemb vet, me e kap per dore ec mirepo vet jo.
Nena ne cilen mosh kan fillu me hec femija e juaj?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X