Pernenat 18 Shtator, 2019 827

Pershedetje A munde te mare demshperblim pas lindjes ne gjermani edhe pse jam pa vize por ne pritje te pergjigjes.

Prsh Sapo kam lindur ne gjermani .Por nk e di nese munde te mare demshperblim une dhe bebi ,burri im eshte me letra kurse un i kam hedhur ketu por jam n pritje te pergjigjes .Theksoj se jam e regjistruar edhe kam karte shendeti .Nese keni inf do me ndihmonit shum ku mund te drejtohesha per demshperblimin .faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X