Pernenat 7 Prill, 2021 0

Perseritja e fjaleve

mirmengjes nena..si kaloni…kam nje pyetje shun te vogel..deri ne ca moshe eshte normale qe femia te perseris fjalet pas nesh…..djali 2 vjec e gjys dhe akoma i perserit ste qe i themi ne….keshtu flet kupton shum mir flet shum mir..

  1. Logopede Aurora Lushej

    Përshëndetje dhe uroj të jeni mirë! A ju përgjigjet djali pyetjeve që ju i bëni, pra a bisedon me ju apo imitimi është forma e vetme e të folurit të tij? Nëse pyetja e fundit merr përgjigje po, ju lutem konsultohuni nga afër me logoped. Gjithë të mirat!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X