Pernenat 30 Dhjetor, 2019 245

Periodat pas nje aborti, sa zgjasin?

Pershendetje doja te tregoja rreth problemit tim.. jam nje nen e nje vajze 3 vjece, me dt 20 nenttor pata nje abort ne javen 23 te shtatezanise (nk e ndjeja bebin te levizte dhe kur bera viziten me thane qe me kishte vdekur) periodat me kane zgjatur 26 dit dhe ndaluan per 4 dit e pastaj me filluan serish(dmth perseri me 20 te ketij muaji) sapo filluan te pakesohen perseri sot me erdhen serish theksoj se me kan ardhur normal dhe jo shum, tn kam filluar te shqetesohem dhe them pasi te mbaroj 40 dit te bej nje vizit tek mjeku po doja qe nqs keni mundesi ta postoni ose te me jepni ndonje mendim rreth kesaj.. ju falenderoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X