Pernenat 16 Nëntor, 2019 324

Periodat e vonuara

Pershendetje nena! Me daten 9 tetor me erdhen periodat si ne cdo date. Bashkeshorti im ndodhet ne Itali ne tetor kemi tentuar per shtatzani ai iku me daten 8 tetor por puna eshte se kam nje jave dhe akoma sme kan ardhur periodat a mund te jem shtatzane ?


  1. avatar Anonim-7199

    Ti thua qe burri iku me 8 tetor ne itali dhe periodat te kan ardhur me 9 nentor atehere ske si me qen shtatzan, vetem nese ne vend te periodave ke pasur vetem pakez njolla kafe e jo peridora atehere mundesh me qen shtatzan

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X