Pernenat 13 Nëntor, 2019 410

Pergjigje e biopsis se bebit

Pershendetje nena,,kam mare pgj e biopsis se bebit sot sepse pata nje abort spontan edhe me doli qe kisha nje lloj mole ne miter qe shumohej ne shtatzani dhe nuk e linte barren te formohej,,i ka ndodhur ndonjeres kjo se jam shum ne stres nuk di me duket sikur sdo mund te behem dot nene,,me jepni info ju lutem ne keni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X