Pernenat 13 Janar, 2022 0

Perfitime

Çkm? Ju lutem a me ndihmoni me nje informacion? Kam 4 muaj qe jam bere nene.Jetoj ne nje ishull te Greqise dhe nuk mund te vij ne Shqiperi te marr shperblimin e qeverise dhe ato te siguracioneve, se kur isha shtatzan pagova sigurimet ne Shqiperi. Me thone te marr tip prokure tek avokat e ti jap te drejte mamit te mi marre leket në emrin tim. Bente 60€ si prokure, a duhet vetem nje prokure per 2 shperblimet apo me duhet te bej dy prokura? Ju lutem si keni vepruar ju nenat qe jetoni jashta. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X