Pernenat 2 Mars, 2020 292

Per vaksinen e 2 mujorit

Pershendetje nena🤱🤱
Dhhe pak dit👶 vogelushja Ime me ben 2 Muaj.Dhe desha te pyes Kam shum frik per T’ia bere 💉vaksinen e 2 mujorit nuk e di se si do shkoje. Kam degjuar se esht me mire T’ia vonosh pak per shembull 2 Muaj e 2 jav osé 3 Muaj . Si mendoni ju esht me mire at dite apo pak dite me von. Dhe si quhet ai kremi qe ja vendos para se te besh vaksinen. Shume faleminderit ti keni me jet bebushat se te knaqin shpirtin. 😘😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X