Pernenat 28 Korrik, 2020 77

Per te me ndihmuar per te me dhuruar nje kosh per bebebe

Prsh do doja tju kerkoja ndihme ne diqka per nje femij sapo te lindur nje kosh per femijen qe te jet me praktik per ta mbajtur por nga mundesia ekonomike nuk kam mundur ta blej sepse kam pasur dhe ca probleme te tjera flm shum atyre qe do ma dhurojn zoti ju a shperbleft me te mira 🙏🙏🙏

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X