Pernenat 15 Korrik, 2021 0

Per shtatzani

Pershendetje doja te dija a ngel shtatzan pasi jam ne pcos dhe kurohem kam marr ilace per 6 muaj doja te dija a ngel kollaj shtatzan pasi ke mbaruar ilacet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X