Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Per pediatren

Pershendetje
Ju falenderoj qe na jepni mundesine te pyesim .
Vajza ime eshte 7 muajshe, muajin e pare te jetes ajo jashteshqiste kater ose pese here ne dite .Pas ketij muaji filloi te kete probleme me jashteshqitjen , ka pasur raste qe ka shkuar rreth nje jave dhe me eshte dashur ta stimuloj qe ajo te dale. Mendova se me nisjen e ushqimit do te ndryshonte se keshtu kisha degjuar por jo. Ju lutem cfare me sugjeroni


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Beni kujdes me dieten ushqimore te jete e pasur me lengje, fruta, perime te pasura me fibra, Ju rekomandoj ti perdorni peginpol

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X