Pernenat 9 Nëntor, 2021 0

Per nenat qe jetojn ne Gjermani

Jam shtatzane ne muajin E 3te dhe kam 3njak, por duam te shkojm ne Gjermani jemi pa letra, por kushuriri I ka gjet pun burrito, a te mbeshtet Shteti atje pa letra per femijet. Po spitali??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X