Pernenat 21 Qershor, 2020 349

Per nenat

Pershendetje nena uroj gjith te mirat per ju dhe bebat
Un jam ne javen e 35 te shtatzanis esht shtatzania ime e par ,kam 2 dit me nje dhimbje koke te tmerrshme sot piva nje gjysem depon mu qetesua per momentin dhe me filloi prap doja te dija a esht normale kjo dhimbje koke ne shtatzani dhe cfar me rekomandoni te pi Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X