Pernenat 3 Shtator, 2019 577

Per nenat

Mrb nena te dashura doja te dija nese ndonjera ka blere kete makine qepese dhe ka ngelur e kenaqur.. ??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X