Pernenat 28 Korrik, 2021 0

Ndihme per djalin 4 muajsh (karrige ushqimi, rrethore, rroba)

Pershendetje nena,jam nena e një Cuni 4 muajsh dhe interesohem për nje tavolinë ushqimi dhe rrethore qe ndihmojnë femijet qe te ngrihen me kemb ,nese deshironi ju lutem dhe rroba sepse jam ne shpi me qira dhe vetem burri me punon,ju faleminderit,anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X