Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Per nenat

Prsh Nena jam ne greqi por vetëm burrin kam me letra doja te dija nese lind ketu femijes do i japin ndonje certifikat brenda muajit dhe a ka te drejt femija te dal jasht kufirit dhe te hy prap pa prb sepse un e km te nevojshme te iki pas lindjes ne shqipri a mund te marr bebin me vete a ka te drejt ai te kaloj ndogan ka patur ndonjera ndonje rast te till ju lutem me trg Faleminderit (Anonim)


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X