Pernenat 5 Janar, 2021 131

Per nenat

Pershendetje nena doja tju pysja per dicka dje bera testin dhe me doli me dy viza por ke testi thote qe duhet te dali me plus por ajo qe me habit me shume eshte se here e fundit qe bera test me doli me nji viz kete her jo doja te dija qe jam apo jo shtatzane sepse spo e kuptoj faleminderit uroj qe ti keni mir bebat e juja


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X