Pernenat 31 Dhjetor, 2020 77

Per nenat

Pershendetje nena.
Me ka bere vajza xhupin e lekures si ne foto dhe nuk lahet. Nuk e di me se eshte ber por zbardhues nuk eshte sepse e kisha veshur teksa kisha dal me vajzen ne krah dhe pastaj vura re qe ishte bere keshtu. A me ndihmoni me ndonje solucion qe mund te lahet ju lutem ?
Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X