Pernenat 28 Korrik, 2019 2541

Per leket e lindjes ne greqi

Pershendetje nena te palodhura doja tju pyesja jam ne muajin e 7 te shtatzanise dhe jetoje ne greqi jam me letra por leje pune skam vetem burri eshte me oga doja te dija perfitoj kur te lind femijen apo jo ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X