Pernenat 31 Korrik, 2020 330

Per bebin

Prsh jam 36 javeshe + 1 diteshe dje kam ber vizit te gjinekologu dhe tha qe pesha e bevit esht mjaft e mir ka shkuar ne pozicionin e duhur dhe jam hapur goxha mir ka mundesi te lind 37 javeshe ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X