Pernenat 7 Nëntor, 2019 460

Per bebin tim

Prsh jam nje vajze e bere nene para 5 muajsh.jam 20 vjece.Mamaja ime me thoshte gjithmone qe kur te behesha me femije duhet ta ushqeja me gji sepse nuk ka asgje mbi ket toke qe i fal shendet femijes me shume se sa gjiri.por kur linda nuk kisha kokerr gjiri fare dhe femija nuk kishte cfare te thithte.disa here ka pire gji me koka silikoni po e kishte te veshtire sepse nuk e merrte gjithnje koken e silikonit dhe nuk ngopej.e kam shtrydhur gjirin me pomp por me kot.u detyrova te merrja qumesht formul dhe thoja me vete nk ka problem femija po ngopet.por sa me shume kalojn muajt aq me shum me vret ndergjegja ime qe femija im nuk u rrit me qumeshtin tim me qumshtin e nenes.😔😔


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X