Pernenat 4 Nëntor, 2019 418

Per bebin tim qe ngrindet shume

Hi si jeni nena Jam shum e mrz se djali edhe pak dite Ben 3 muaj po ka 2-3 dite qe vetem qan ka shume dhimbje barku besoj sepse kuqet, qan shume, mbledh kembet. Jetoj ne New York por ketu eshte cmenduri me thojne eshte dicka normale. Po se di ca duhet te bej se Jam edhe per here te pare mami edhe Jam vetem 20 vjece e skam askend ketu😭😭ca duhet te bej ju lutem


  1. Mirjeta Paja

    Nuk mendoj se ka dicka shqetesuese, kur edhe doktoret kane thene keshtu. Duhet te jene kolikat e dashur. Po oreksin si e ka?

  2. avatar Anonim-3787

    Te gjithe bebet te pakten 3 muajt e pare vuajne nga dhimbjet e barkut dhe cdo bebe qetesohet ne formen e tij,ka qetesuese ne farmaci por kot ti marresh sepse sbejne pune,une vajzen time e qetesoja duke e shtrire permbys ose duke e vene ne gji,por e shtrira permbys ishte ajo qe e qetesonte,dhe une jam nene per here te pare dhe ne fillime jam stresuar shun,pastaj e kuptova qe kjo ishte dicka qe bebja do e kalonte patjeter,ti mjafton ti rrish afer,ta perkedhelesh,ta shtrish permbys,ose ta mbash ne gji,gjithashtu edhe ti besh dush e qeteson,pastaj ti do e kuptosh cet te bebja jote se cila e qeteson me teper,ti vetem mos u streso,eshte vertet gje normale.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X