Pernenat 9 Nëntor, 2019 345

Per bebin tim

Prsh nena. A mund te ndikoj mbushja e dhembit pa mpirje ne ikjen e gjirit ( kam mbushur dhembin para 1 jave ) , po fillon te me pakesohet qumeshti dhe bebi im nuk e pi formulen qe ti jap shtese , eshte 2 muajshe . ❤❤


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X