Pernenat 15 Mars, 2021 0

Per bebin

Jam shtatzan ne javen e 11 une perdor shum sode buke uje dhe limon per shkak se po kam shum kelbaz dhe po vjell vazhdimisht ju lutem me jepeni nje pergjigje a i ben bebit dem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X