Pernenat 20 Dhjetor, 2019 238

Pediatri

Psh uroj te jeni mire,jam e shqetesuar per vajzen 21 muaj ka disa dite qe shtrengon dhembet dhe i kercet shume, pjesa me e madhe e dhembeve i ka dale


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!Nuk ka asgje per tu shqetesuar mund te jete ne fazen e pergatitjes per dalje te ndonje dhembi .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X